Sizi ideallerinize ulaştıracak akademik hayatın yanında, sosyal yönden de toplumda; adaletli, sevecen ve fark yaratan bireyler olmanız için emek harcayan, mesleğine aşık ve tasarımında geleceği konuşturan eğitmenler sayesinde her zaman bir adım öndesiniz. Güzel deneyim ve doğru çalışma disiplini kazandıran İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu olduğum için gururlu ve mutluyum.
HİLAL TUĞÇE ÖZDEMİR
Günyapı Ltd. Saha Mimarı

Mimarlık Bölümüne girdiğim ilk andan itibaren bana bu alanda sınırların ötesinde bir eğitim veren İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nün değerli hocalarımın bize sunmuş oldukları fikirler ışığında mimarlığı sanat icra ediyormuşçasına severek yapıyorum.
BUĞRA GÜNDOĞDU
BGA Mimarlık Yönetici - Mimar

Sözlerime ne kadar şanslı bir öğrencilik geçirdiğimden bahsederek başlamak istiyorum. Mimarlık mesleğinin öğrencilere daha iyi aktarılması için onlarla bire bir ilgilenmek gerektiğini şüphesiz herkes bilir. Bu hususta birebir şantiyede gözlem yapma şansımız bile olmuştur. Şuan mesleğimin her noktasında hocalarımın tecrübesini hissediyor ve yanımda staj yapan arkadaşlarıma bu tecrübeleri aktarmaya çalışıyorum. Mimarlık bölümünü seçecek olan arkadaşlara şiddetle İstanbul Esenyurt Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nü tavsiye ediyor, üzerimde akademik ve mesleki anlamda emekleri olan hocalarıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Yavuz KOCA
Yavuz Design/Kurucu Mimar

Hayalini kurduğum mesleğe adımlar atarken, akademik kadrosu, kaliteli ve öğrenci odaklı eğitimi ile İstanbul Esenyurt Üniversitesi’nde başladığım için şükran duyuyorum. Eğitimimiz boyunca katıldığımız ve değerli hocalarımızla beraber düzenlediğimiz seminerler, sergiler ve etkinlikler sayesinde de mesleğe daha emin adımlarla başladım. Böyle bir akademik kadrodan eğitim aldığım için çok şanslıyım. Bölüm başkanımız Ali Rıza Parsa’ ya bizdeki emeklerinden ötürü minnettarım.
Pelin ELŞAN
Akgün Grup AŞ. İç Mimar / Mobilya Tasarımcısı

İstanbul Esenyurt Üniversitesi İç Mimarlık Bölümünü tam burs kazanarak başarılı bir 4 sene geçirme imkânım oldu. Okulumuzda disiplinli bir eğitim aldığımız için şanslıydık. İç mimarın sadece konut tasarlamasının ötesinde her şeyi tasarlayabildiğini keşfettik. Başarılarımda ve mesleki gelişimimizde katkıları olan hocalarıma verdiği emekler için şükran duyuyorum.
Kubilay ERDOĞAN
LA Mimarlık Ltd. İç Mimar

İletişim BilgilerimizZafer Mah. Adile Naşit Bulv. No:1
Esenyurt İstanbul / Türkiye

444 9 123
tanitim@esenyurt.edu.tr

FAX : +(90) 212 699 09 90

Sosyal Medya